seo dla nowych stron www

 

SEO dla nowych stron internetowych

Pozycjonowanie to jeden z najlepszych sposobów znalezienia Twojej strony www przez potencjalnych klientów w wyszukiwarkach, a także najbardziej efektywny pod względem ROI.


Chociaż SEO wymaga czasu, wyniki są imponujące

Oferujemy strategie SEO dla klientów na całym świecie, więc niezależnie od tego, czy szukasz SEO w Londynie, czy w Sydney, możemy Ci pomóc.

Nasze specjalisty SEO mogą stworzyć skuteczną kampanię SEO dla Twojej nowej strony internetowej.

Sprawdź nasz cennik SEO

Strategia SEO dla nowych stron

 

 

Badania słów kluczowych

Internauci wyszukują informacje w Internecie, wpisując zapytania do wyszukiwarki, głównie w Google, i wybierają w wynikach stronę, która najbardziej im odpowiada. W każdej branży w Internecie popularne są określone słowa kluczowe, dzięki którym użytkownicy mogą znaleźć Twoją stronę www.
Najważniejsze jest, aby wybrać właściwe i trafne słowa kluczowe, które są odpowiednie dla Twojej strony i popularne jako wyszukiwane hasła.
Przeprowadzając badanie słów kluczowych, określamy, jakich słów i fraz związanych z Twoim biznesem szukają. Twoi docelowi klienci wprowadzają określone słowa kluczowe do wyszukiwarki, aby uzyskać wyniki, a Ty musisz zdecydować, które słowa i wyrażenia są najbardziej odpowiednie dla Twojej strony. Po ustaleniu słów kluczowych możemy przystąpić do optymalizacji SEO strony www (on-site SEO).

Wewnętrzne SEO (On-site SEO)

Pierwsze kroki dla wewnętrznego SEO dla zupełnie nowej strony internetowej: Optymalizujemy tagi nagłówków, tytuły, opisy meta i samą treść.

Wykonując wewnętrzne SEO, ważne jest, aby nie przesadzić - nadmiernie zoptymalizowana strona wzrośnie w wynikach wyszukiwania, ale straci w interfejsie użytkownika (UI), co doprowadzi do braku zainteresowania wśród użytkowników, którzy szybko opuszczą stronę (bounces), co z kolei doprowadzi do gwałtownego spadku pozycji strony internetowej w wyszukiwaniu.

Jakość treści

Algorytmy wyszukiwarek przywiązują dużą wagę do jakości treści, ale warto od razu sprecyzować - czy chcesz coś sprzedać, czy dużo i długo o tym mówić? Bogate treści są niewątpliwie bardzo przydatne, ale nie powinny szkodzić UX i UI. Większość stron www ma charakter komercyjny, a długie lektury nie zawsze zwiększają sprzedaż. Pamiętamy o tym i zawsze zwracamy uwagę naszych klientów na ten kluczowy punkt.

Mobilna wersja serwisu jest priorytetem (Mobile first)

Nadmiar ruchu mobilnego nad ruchem PC odnotowano ponad 7 lat temu, co wskazuje na zmianę preferencji i możliwości konsumentów. Od tego czasu strony, które nie mają wersji mobilnej, nie mogą zajmować wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Mapa strony internetowej

Mapa strony internetowej w formacie XML umożliwia wyszukiwarkom indeksowanie nowej strony tak dokładnie, jak to możliwe, której strony mogą być pomijane przez roboty wyszukiwarek.

Linkowanie wewnętrzne

Jeśli Twoja strona www nie składa się z jednej strony, wówczas istotne jest dla niej linkowanie ze strony wewnętrzny, co zwiększa ranking całej strony www, stron oddzielnie, a także rozszerza opcje nawigacji na stronie. Podczas indeksowania strony www przez roboty wyszukiwarek linki wewnętrzne pozytywnie wpływają zarówno na indeksowanie, jak i ranking stron w wyszukiwaniu, udostępniając linki między fragmenty treści.

SEO zewnętrznie (Off-site SEO)

SEO zewnętrzne lepiej jest rozpocząć po rozwiązaniu zadań z wewnętrznym SEO. Celem SEO zewnętrznego jest zwiększenie popularności internet zasobu poprzez kierowania ruchu do strony, co również wpływa na poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Linki w sieciach społecznościowych.

Tworzymy profile w sieciach społecznościowych (nie tylko na Facebooku) z linkiem do Twojej nowej strony internetowej, jeśli to możliwe, tworzymy publikacje na portalach społecznościowych materiałów zamieszczanych na stronie, zapewniając dodatkowy ruch zarówno na profilu/stronę w sieciach społecznościowych, jak i na Twoją stronę internetową. Otrzymujesz subskrybentów, którzy są potencjalny klienci.

Media społecznościowe mogą również przyciągać nowych klientów, ponieważ zadowoleni klienci mogą udostępniać Twoje posty i stronę znajomym i współpracownikom. Nie wpływa to bezpośrednio na SEO, ale zwiększa ruch na stronie, co poprawia czynniki SEO, takie jak czas spędzony na stronie, głębokość przeglądania i inny. Ponadto zainteresowanie stroną przynosi korzyści Twojej firmie.

Mapy Google

Umieszczamy profil Twojej firmy na mapach Google i innych podobnych serwisy, co jest szczególnie przydatne do przyciągania lokalnego ruchu wyszukiwania.
Im więcej profili Twojej firmy na autorytatywnych internet zasobach, tym wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania i tym bardziej użytkownicy ufają Twojej marce.

Analiza konkurencji

Możliwe także wybrać strategię SEO dla nowej strony, przeprowadzając analizę konkurencji - zobaczyć, jakich metod używają i oceń przydatność takich metod. Chociaż używamy własnych sprawdzonych strategii SEO, analiza konkurencji dla każdej strony naszych klientów jest również świetna.

  • Jeśli masz nową stronę internetową i chcesz rozszerzyć swoją obecność w Internecie i potrzebujesz SEO serwisy dla nowej strony, skontaktuj się z nami.
  • Nasza SEO agencja ma wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu nowych stron i chętnie pomożemy.
  • Potrzebujesz SEO dla nowej strony internetowej? Skontaktuj się z nami.
  • Nasza agencja SEO oferuje dostosowane strategie SEO dla nowych stron www, nasze eksperci SEO wybiorą najbardziej odpowiednią dla Twojej nowej strony.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, już jutro uzyskaj informacje o swojej stronie!

 

więcej o SEO i pozycjonowaniu stron

  • Dobre wyniki Core Web Vitals nie poprawi...   Google twierdzi, że dobre Core Web Vitals nie gwarantują, że Twoje strony zostaną zaindeksowane w wynikach wyszukiwania. Posiadanie dobrych wyników C... 1445 views dvmagic.team
  • Google publikuje nową aktualizację algor...   Google potwierdził aktualizację algorytmu antyspamowego 23 czerwca 2021.   Danny Sullivan z Google potwierdza, że aktualizacja algorytmu antysp... 1628 views dvmagic.team
  • Czynniki rankingowe Google, które wcale ...     Czy to prawda, że wskazówki społecznościowe, dostępność, mapy stron XML, ilość treści i inne czynniki są czynniki rankingowy Google? Ale nie... 6570 views dvmagic.team